Obozy językowe GLOSSA

Obozy językowe GLOSSA
Dowiedz się, dlaczego warto wyjechać z nami na obóz językowy

Specjalizujemy się w nauczaniu języków od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie, wiedzę i kontakty, dzięki którym nasza oferta wyjazdów edukacyjnych należy do najszerszych w Polsce. Nasze obozy językowe charakteryzują się bardzo wysokim poziomem merytorycznym, jest to ponadto atrakcyjny i twórczy czas wakacyjnego wypoczynku. Zapewniamy naukę języka w jego naturalnym środowisku (grupy międzynarodowe, niewielka liczba Polaków), co gwarantuje szybki postęp w przyswajaniu języka.

Doświadczenie

Z naszych usług skorzystało już kilkanaście tysięcy osób, co pozwoliło nam zgromadzić bogate doświadczenie i ciągle udoskonalać jakość świadczonych przez nas usług. Będąc szkołą językową (a nie biurem podróży) znamy zagadnienia związane z nauczaniem języków obcych "od podszewki".

Jakość

Polecają nas ci, którzy skorzystali z naszych usług - wśród nowych klientów ponad 50% stanowią osoby, które zdecydowały się na wybór naszej oferty dzięki bardzo dobrej opinii naszych dotychczasowych klientów.

Bogata oferta

Proponujemy obozy językowe w ponad 60 lokalizacjach, w 10 krajach. Uczymy języka na wszystkich poziomach zaawansowania - zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. W zależności od preferencji zapewniamy zakwaterowanie w rodzinie goszczącej lub rezydencji.

Profesjonalna obsługa

Szybko odpowiadamy na wszystkie zapytania - żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Uważnie badamy potrzeby i oczekiwania Klienta oraz pomagamy dobrać optymalny obóz językowy, lokalizację i zakwaterowanie. Rzetelnie przedstawiamy warunki uczestnictwa oraz wszelkie koszty z tym związane

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest dla nas bezwzględnie kwestią priorytetową.

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.